نام کامل:محمد شهسواری,نام مستعار:وکلای هما.آدرس سایت:www.www.vokalayehoma.com.همکاران:homaweb.co
5 از 5

مرا بخاطر بسپار

ورود
برای مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری تماس بگیرید.
02632203370 - 02144263437
09129401482 - 09120489692

نمونه فرم قراردادهای خصوصی

نمونه فرم قراردادهای خصوصی

نمونه فرم قراردادهای خصوصی
قراردادهای خصوصی قراردادهایی است که میان افراد اعم از حقیقی و حقوقی منعقد میشود و یا تابع انواع عقود مندرج در قانون مدنی میباشد یا ماده ده. این قانون حسب ماده ده عقودی هم که در قالب عقود معينه تنظیم نمی شوند ولی مغایر با اصول کلی حقوقی نیستند میان طرفین لازم الاتباع میباشند. نمونه ای از قرارداد حقوقی میان وکیل با اشخاص حقوقی در لینک زیر قرارداده شده است موسسه حقوقی هما آماده است تا هرنوع قرارداد با اشخاص حقیقی یا حقوقی اعم از دولتی و خصوصی را با نظارت مستقیم وکلای پایه یک دادگستری تنظیم نماید.

بسمه تعالی

بااستعانت از خداوند متعال قرارداد همکاری وفق ماده 10 قانون مدنی و با رعایت قوانین خاص وکالت میان شرکت....................... ...................به مدیریت اقای ................و شماره ثبت ................به نشانی .......................................................و تلفن ...................و خانم مریم صادق نیا وکیل پایه یک دادگستری به نشانی کرج میدان ازادگان خیابان بخشداری طبقه ششم بانک مهر اقتصاد واحد 39 و تلفن 09120489692 به شرح ذیل منعقد میگردد.

وکیل متعهد است حسب این قرارداد خدمات مشاوره ای درزمینه حقوقی و کیفری بصورت تلفنی و حضوری در تنظیم قراردادها و حضور درجلسات شرکت با مشتریان و شرکای ان بنا به درخواست موکل ارائه نماید که بابت انجام این امور ماهیانه مبلغ یک میلیون وپاصد هزارتومان بصورت ماهیانه و درانتهای هرماه (30 ام هرماه )به وکیل پرداخت خواهدشد درصورت عدم پرداخت بموقع ازسوی شرکت وکیل تعهدی به انجام امور محوله را ندارد. وکیل صرفا درخصوص توافقات این قرارداد ملزم به ارائه خدمات میباشد و چنانچه شرکت یا اعضا خواهان انجام امورحقوقی شخصی باشند مشمول این قرارداد نمیباشد. چنانچه نیاز به پیگیری یا طرح یا دفاع درقبال دعاوی حقوقی یا کیفری یا ثبتی یا بطور کلی هرنوع دعوا درمحاکم قضایی یا شبه قضایی باشد حق الوکاله مجزا برای هردعوا درنظر گرفته میشود که دردعاوی مالی ده درصد خواسته موکل و دردعاوی غیر مالی با توافق طرفین حق الوکاله معین میگردد هزینه های دادرسی از هرقسم برعهده موکل میباشد. چنانچه پرونده خارج از شهرستان کرج باشد مشمول هزینه رفت و امد واقامت وکیل درهرپرونده میباشد. شرکت میبایست 24 ساعت قبل از نیاز حضوری به وکیل در جلسات شرکت یا حضور در شرکت جهت مشاوره به وکیل اطلاع دهد. وکیل کارمند شرکت نمیباشد وکیل تعهد به وسیله است نه نتیجه. مدت این قرارداد از تاریخ .......با امضای طرفین اغاز میشود برای مدت .......ماه / سال. قرارداد مذکور درزمره قراردادهای نافذ میباشد و طرفین ملزم به رعایت مفاد ان هستند اما مشمول وصف جایز بودن عقد وکالت نیز میباشد چنانچه موکل به هردلیل در موعد تعیین شده الباقی حق الوکاله های تعیین شده درهر پرونده را نپردازد و بعد ازاعلام وکیل بصورت مقتضی ازجمله تماس تلفنی نیز الباقی را نپردازد وکیل حق استعفا درپرونده مربوطه بدون نیاز به اعلام به موکل را دارد. چنانچه هریک از طرفین تمایل به عدم همکاری داشته باشند پس از انقضای مدت قرارداد، قرارداد خود به خود کان لم یکن تلقی میگردد و چنانچه در اثنا مدت همکاری وکیل پرونده های حقوقی و کیفری را پذیرفته باشد که تا انقضای مدت این قرارداد خاتمه نیافته اند وکیل موظف به ادامه انجام تعهدات قانونی خود وفق قانون وکالت نسبت به ان پرونده ها میباشد و خاتمه این قرارداد تاثیری در تعهدات وکیل نسبت به پرونده های محوله ندارد. اگر درنتیجه اطلاعات غلط به وکیل پرونده به نتیجه مطلوب نرسد وکیل مسئول نخواهد بود و مسئولیت اظهارات خلاف واقع موکل برعهده خود وی خواهد بود مسئول جعلی بود اسناد ارائه شده ازسوی موکل برعهده وکیل نمیباشد قراردادهای مالی هرپرونده قضایی بطور مجزا تنظیم و امضا میگردد و مفاد ان قراردادها برای طرفین لازم الاتباع خواهد بود. وکیل درصورت موافقت موکل حق واگذاری امورحقوقی شرکت را بغیر خواهد داشت. کلیه اسناد واگذار شده ازطرف موکل به وکیل محرمانه تلقی میگردد و وکیل خودرا موظف به حفظ اسناد مینماید که هنگام مطالبه موکل انها را عودت نماید ودرصورت لزوم نسبت به تهیه کپی از اسناد اقدام خواهد نمود حداکثر زمان مشاوره درماه شصت روز میباشد بجز ایام تعطیل و جمعه ها.

امضاو مهر امضاو مهر

وکیل مدیرعامل شرکت یا دارنده حق امضا

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با فرم های قراردادها و داشتن یک وکیل خوب و متعهد و باتجربه با ما تماس بگیرید.

وکیل، وکیل خوب ، فرم قرارد خصوصی، نمونه فرم قرارداد های خصوصی

شماره های تماس با موسسه حقوقی:

دفتر کرج 02632203370 - 09129401482 - 09120489692

دفتر تهران 02144263437 - 09128963121

92 96 048 - 0912

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 70 33 20 32 -026و یا با شماره همراه 09129401482 - 09120570475 - 09128963121 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است